• Обновено
Запалени Шминка Огледало со 3 LED Боја | Правоаголник 120° Ротација Прилагодливи Лични Шминка Биро Огледала | Преносни USB Екран на Допир Суета Огледало Бела

Запалени Шминка Огледало со 3 LED Боја | Правоаголник 120° Ротација Прилагодливи Лични Шминка Биро Огледала

Rating 
DEN 453.36

Залиха
Во магацинот.

Екран на допир за LED Шминка Огледало со 3 Светла Боја.Led огледало исто така, може да биде директно поврзан со USB кабел за употреба.Едноставно притиснување пред сензор за вклучување/исклучување на светлина.Тоа е многу погодно да се користи во секое време, насекаде.Нашите LED огледало е опремен со висока осветленост монистра светлина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди