• Обновено
Cavoli 8.5 инчен LED Шминка Огледало со 7X Зголемување, има Три Бои Светла, дневна светлина Tabletop двострани,360 Зглобот,Метал & Стакло, Plug Напојува Никел Заврши(8.5 во,7X)

Cavoli 8.5 инчен LED Шминка Огледало со 7X Зголемување, има Три Бои Светла, дневна светлина Tabletop двострани,360

Rating 
DEN 2128.80

Залиха
Во магацинот.

Двострано : 1x и 7x зголемување зголемена суета огледало за да бидете сигурни дека секој детал е на место.Вртливата дизајн : Мазна 360-степен вртливата дизајн,различни агол опции за да се направи вашата апликација процес едноставно за вашите потреби.LED Осветлен : се Види себе си во нова светлина , енергетски ефикасен, со доживотно LED светло кое убаво го осветлува лицето.Таа има три бои светла, можете да го промените начинот страна turn on/off копчето.Никел заврши Двојно Двострано Запалени Шминка Огледало : Изработени од Месинг и Стакло,Заштита од влага и кондензација.Dual извор на енергија : влез 100-240v, Powered by Долго Приклучокот.Има отсјај-бесплатно, сенка-бесплатно, и кристално јасен приказ.Мазна дизајн.Елаборат основи.ЗА Cavoli : Од 1997 година, Cavoli бренд е водечки провајдер на најдобрите домови, хотели, одморалишта, крстарење бродови и бањи во светот.Компанијата продолжува да се изгради својата позиција на пазарот од страна на двете подобрување на својата постоечка линија со најнова технологија,развој на нови производи и проширувањето на нејзините придонеси да се задоволат растечките потреби на своите клиенти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди