• Обновено
Кина-Мода-Огледало Шминка-LED-Зголемена Make up Огледало VECDAAA 1X/5X/10X Величаат-Огледало-Lights-за Шминка-Огледало со Светла-Personal-Ретровизори-со Мобилен Живеат Огледало USB Пол

Кина-Мода-Огледало Шминка-LED-Зголемена Make up Огледало VECDAAA 1X/5X/10X Величаат-Огледало-Lights-за Шминка-Огледало

Rating 
DEN 815.52

Залиха
Во магацинот.

Може да се погледне во огледало и да се направи нагоре, додека гледањето на видео или во живо стриминг во исто време.Долго притиснете го копчето за допир се префрлат на осветлување или затемнување. 【Повеќе функции】Ова е огледало шминка со светла, суета шминка табела постави со запалени огледало, како и 10 X Зголемување Огледало со Мобилен телефон, телевизија огледало во исто време, Поставете го телефонот во бранот на левата страна за да се поддржат.Според различни потреби користите било огледало.две транспарентни вшмукување чаши, кои може да се додадат на било која позиција сакате да го поправи.шминка огледало со светла за дизајн стил е роман и единствен, која ќе ги носи уникатно искуство.5 X /10x зголемување огледала идеален за до-затворете чешлање, шминка апликација, нега на кожата, и повеќе。10 X зголемување многу е добро да се погледне кога се користи за да се отстрани blackheads.【Три тип на Светилки】 огледало со светла за три типа (топло светло & нормално светло & ладна светлина) Тоа е поделен во 3 нивоа на вредноста, и секој клик промени на светлината, толку е лесно . 【Исклучителен подарок】 за шминка огледало со светла, Убава подароци за семејството и пријателите, како што се Благодарноста, Божиќ, Денот на Мајката, birthday (роденден), итн.10 X може да се отстрани и да се инсталира и може да се земе во торба за лесно носење.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, благодарам многу. 【Три тип на зголемување】 шминка огледало е двострано огледала, 1 X / 5 X / 10 X зголемување огледало. 【Иновативниот дизајн】 На послужавник и заграда може да се ротираат за 180 ° во правец, и запалени огледало шминка за агол може да се прилагоди по волја кога го користите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди