• Обновено
Tarp Столбови Прилагодливи Тешки 95 во Кампување Шатор Столбови за Tarp Нерѓосувачки Челик Telescoping Шатор Пол за Тенди Крошна Дождовните Летаат Засолниште Сет од 2

Tarp Столбови Прилагодливи Тешки 95 во Кампување Шатор Столбови за Tarp Нерѓосувачки Челик Telescoping Шатор

Rating 
DEN 551.76

Залиха
Во магацинот.

????ПРОФЕСИОНАЛНИ КАМПУВАЊЕ ПАРТНЕР - Нашите tarp столбови се направени од надградба 0.4 mm дебелина од не ' рѓосувачки челик, силни и издржливи.И преносни лесни столбови доаѓа во само 1.72 lb,без оптоварување да се носат. ????СЛОБОДНА ВИСИНА И НОСАТ - На прилагодливи tarp столбови се прошири 32 95 инчи,што ќе ви овозможи да се добие на висина на теренот вашиот шатор или tarp.Тоа е многу лесно да се носат,голема идеален за кампување backpacking пешачење пикник и повеќе. ????ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - На тока на шаторот поле во врската е тесна.нема потреба да се грижите за пол-ќе се наведнуваат.Отстранлив силикони совет покрие елиминира punctures и го намалува лизгање.Да се подобри употребата искуство. ????ЛЕСНО се СОБЕРАТ - Вие само треба да се усогласат дупки,и притиснете го копчето за тока до tarp пол,притисни увоз за да дупка,инсталацијата е завршена. ????На awning столбови може да се користи за крошна tarp засолниште кампување backpacking шатор покрие сенка hammocks облачно летаат тенди плажа шатор sunshade.SANLIKE tarp столбови тешки се направени со корозија и ' рѓа-отпорни материјал, да се обезбеди долго време се користи.Прилагодлива должина, ви овозможува да ја прилагодите на должина во зависност од вашата потреба.Издржливи рѓа-доказ tarp столбови, lighterweight и полесно за транспорт и складирање.Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Дното : Гума, 1.5 во дијаметар, Против пролизгување.Топ : 2.5 долг, 0.23 во дијаметар.Совет На Корица : Гума.Тежина (еден пол) : 12.7 МЛ/ 360g. 2 x Tarp Столбови. 2 x Гума Капи. 1 x Складирање торба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди