• Обновено
Злато Серија, Путер Crème на Косата Третман, со Argan Масло, Сулфат Слободни, со Argan Масло, Интензивна Хидрантни, од Pantene Pro-V, за Природни и Кадрава Текстура на Косата, 6.8 fl м

Злато Серија, Путер Crème на Косата Третман, со Argan Масло, Сулфат Слободни, со Argan Масло, Интензивна Хидрантни,

Rating 
DEN 171.36

Залиха
Во магацинот.

ВЛАГА Хидратантен чудо крем формула овозможува од 72 часа од moisturization кој е совршен за кадрава или права фризури.ARGAN МАСЛО ФОРМУЛА Сулфат-слободни и боја-бесплатно формула исполнет со Argan Масло.СМИСЛЕНО РАЗВИ златен стандард во влага, развиен од страна на Црна Докторски научници и усовршени со Црна коса стилисти.СТИЛИСТ СОВЕТ : Detangle, ќе се применуваат дарежлив износ на дланка и бришење заедно, мазна преку од средината на окно да завршува.Procter & Gamble.

Основни карактеристики

Најдобри понуди