• Обновено
Сулфат Слободни Шампон | Argan Масло Шампон | Шампон за Боја Третирана Коса | Навлажнувачки Шампон | амбасадата на кралството Мароко Argan Масло на Косата Производи (1000 ml 3

Сулфат Слободни Шампон | Argan Масло Шампон | Шампон за Боја Третирана Коса | Навлажнувачки Шампон | амбасадата

Rating 
DEN 942.00

Залиха
Во магацинот.

Кога сте во потрага да се подобри грижата за вашата коса, бидете сигурни дека сте со користење на повеќето природни уште негување шампон.Мароканскиот Argan Масло шампон работи и на жените и на мажите да се зголеми животниот век на вашата боја.За да се зголеми влага апсорпција, користете амбасадата на кралството Мароко Навлажнувачки средството за смекнување на косата и Косата Маска Третман за Сува Коса.ПОПРАВКИ ОШТЕТЕНА И СУВА КОСА : Овој салон за убавина-квалитет на формула менува штета предизвикана од штетни хемикалии и нечистотии се најде во нашата средина, како УВ зраците.ОРГАНСКИ ARGAN МАСЛО ШАМПОН : Нашата шампон формула е растителна основа и протеини богати.ШАМПОН ЗА БОЈА ТРЕТИРАНА КОСА : Нашата навлажнувачки шампон содржи прецизни состојки, кои му даваат живост на вашата боја-третирана коса.Кралската Мароко Argan Масло е хидратантен шампон ја заштитува и го зајакнува вашата коса без внатрешно мерење надолу.Исплакнете и повторете ако е потребно.Боење на косата третмани може да го оставите вашата коса, сува и frizzy.СУЛФАТ СЛОБОДНИ ШАМПОН : Овој сите природни шампон обезбедува вашата коса е ослободени од штетни хемикалии кои се во редовна шампон.Мароканскиот Argan масло шампон, исто така, помага да се смири frizz, спречување на статични и подели завршува, и сето тоа додека мазнење и сјајна коса.Се користи толку често колку што е потребно.Тоа содржи органски argan масло и витамин Е да се хидрат сува и оштетена коса.Ќе заштедите пари без да мора да се во боја или лекување на вашата коса често.ДОДАТОК на ВАШАТА КОСА РУТИНА : нанесете мала количина на влажна коса и нежно масажа во скалпот.Која е причината зошто ние дизајниран шампон специјално за поправка на штетата предизвикана од страна на оние коса третмани.

Основни карактеристики

Најдобри понуди