• Обновено
ДИМЕ Убавина Светла + Тесни Пакет за Затегнување на Кожата & Зацврстување + Ладење Око Серум со Пептиди за да се Намали Темни Очи Кругови и Фини Линии

ДИМЕ Убавина Светла + Тесни Пакет за Затегнување на Кожата & Зацврстување + Ладење Око Серум со Пептиди за да

Rating 
DEN 1728.00

Залиха
Во магацинот.

МЛАДЕШКИ ИЗГЛЕД, Супер Ѕвезда Состојка, Niacinamide, го намалува воспалението, кои можат да помогнат да се олесни црвенило од егзема, акни и други воспаленија на кожата услови.Минимизира пора изглед.Одржување на мазна кожа и moisturized може да имаат средно корист — природен намалување на големината на порите со текот на времето.Го регулира масло.НАМАЛУВАЊЕ на ТЕМНИТЕ КРУГОВИ, моќен ладење око серум за да им помогне со темни кругови, подпухналост, и фини линии.ЗАБРЗУВАЊЕ на КОЛАГЕН и ЕЛАСТИН со Мулти-Peptide се Вклопуваат и се Хидролизираат Rhodphycea Екстракт (Еден вид на црвени алги што помага при хидратација и антиоксиданси).БРЗИ РЕЗУЛТАТИ : Можете веднаш да почувствувате затегнување како производ суши, Резултатите може да се разликуваат, но може да биде забележливо во малку, како и 8 часа.ПОДОБРУВАЊЕ на ФИНИ ЛИНИИ И БРЧКИ, Squalane е одлично кожата крем.Како природен emollient, тоа не се заклучи на влага во кожата, помага во спречување на фини линии и олеснува суви површини.Дали сте над темните кругови и доделување на кожата?Нашата Светла + Тесни Пакет има твојот грб.Направи нозете на врана и подуени очи, нешто од минатото.Овие две моќни производи се подобри изгледот на младешка кожа со кревање и зацврстување од надвор!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди