• Обновено
Индиго сина и Lithospermi Radix Очи Масажа Серум

Индиго сина и Lithospermi Radix Очи Масажа Серум

Rating 
DEN 143.76

Залиха
Во магацинот.

Ова ќе се во светли очи и кожата цврста. 【Користите метод】 По лицето измијте го, јас ги исклучите влага на кожата.Ќе почнете содржината од контејнер малку по малку за да се опише лет по дел да бидат загрижени за на окото, и ве молиме да се наслика директно на кожата.После апликацијата, го Затвори очите цврсто Ì во голема мера го отвори очите, ве Молиме да се повтори 5-10 пати.Кога ќе го користите за прв пат, ве молиме да се изврши patch тест од страна на сите средства во делот што не е извонредна освен на лицето.Направен во Јапонија ,на Нето тежина : 30ml.Ова ќе се во светли очи и кожата цврста.

Основни карактеристики

Најдобри понуди