• Обновено
laCabine Око Контура Ампулата Серум за да помогне да се намали изгледот на темни кругови и подпухналост брчки со Кофеин и Коензим Q10

laCabine Око Контура Ампулата Серум за да помогне да се намали изгледот на темни кругови и подпухналост брчки

Rating 
DEN 357.60

Залиха
Во магацинот.

Намалување на изгледот на темни кругови, подпухналост, око торби и брчки.Подмладување на око контура.Тонот и освежување на очите контура.Топаз стакло прокаин да се обезбеди свежина во секоја употреба.Precised доза за комплетна дневна рутина : наутро и навечер.Сите типови на кожа.Високо концентриран око контура прокаин да помогне да се намали изгледот на темни кругови и подпухналост брчки.Содржи состојки како што се : – Кофеин тонови и освежува окото контура. – Коензим Q10 и најновата генерација на пептиди содржина дела интензивно за видливи резултати на кеси, темни кругови и брчки, за повеќе светлечки, rejuvenated изглед. – Phospholipid технологија со што се зголемува ефикасноста и пенетрација на активните состојки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди