• Обновено
Првично & Сјај за Полнење - Plexaderm Ресетирај & Надополнува Нечистотија, Масло и Направи-Up Отстранување Влошки со Хијалуронска Киселина + Брзо Намалување Око Серум, Вид

Првично & Сјај за Полнење - Plexaderm Ресетирај & Надополнува Нечистотија, Масло и Направи-Up Отстранување Влошки

Rating 
DEN 2158.80

Залиха
Во магацинот.

НЕЖНО & ЕФИКАСЕН – Нашата супер-меки подлоги ефикасно да се отстрани нечистотијата, нафта & шминка, оставајќи вашата кожа темелно исчистени.НЕМА ТЕШКИ ОСТАТОЦИ – Нашите чистење влошки помогне да се отстрани вишокот на нафта & шминка дека обичните препарати за чистење може да ги остават зад себе без никакви остатоци за да ја исплакнете го.ВОЗРАСТ пркосејќи им на Брза Редукција на Серумските видно го намалува најмногу се забележува знаци на стареењето на лицето, подпухналост под очите, доделување на кожата, брчки, темни кругови и повеќе.Нашите клинички изучува формула користи природно-изведен минерали силикат од шкрилци глина да се создаде привремена затегнување слој на кожата видливо да го кренете нозете на врана и брчките, и мазна изглед на под-око торби во минути.ИНСТАНТ РЕЗУЛТАТИ во малку, како и 10 минути, нашите серум ќе имаат сте во потрага години помлади без никакви на несаканите ефекти или за болката на козметичка хирургија или инјекции.ДОЛГА-ТРАЈНИ РЕЗУЛТАТИ до 10 часа на неверојатна моќ на нашите серум ќе ви се задржи во потрага мазна и со младешки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди