• Обновено
Sircuit Кожата ОТКРОВЕНИЕ Интензивна Anti-Навремено Око Серум - Око Зацврстување Серум со Ретинол, Бреза Кората Екстракт + Пептиди - Око Кревање Серумски да им Помогне на

Sircuit Кожата ОТКРОВЕНИЕ Интензивна Anti-Навремено Око Серум - Око Зацврстување Серум со Ретинол, Бреза Кората

Rating 
DEN 2160.00

Залиха
Во магацинот.

Нашата долгогодишна мотото претставува суштината на нашата компанија : "Ако имате кожа, тогаш сте на нашите клиенти." Ова е центар серум што е сигурно да си гледаат вашите очи во сосема ново светло и нашиот најнов "мора да има" убавина откровение.Се тресат добро пред употреба.Правење нега на кожата Попаметни Од 2002 - Sircuit Cosmeceuticals производите се ефикасни, динамичен, инспиративни, забава, и секогаш се развива.

Основни карактеристики

Најдобри понуди