• Обновено
Stemology Око Серум Заврши Со СРЦ-7, Сите Природни, научни Формулација (0.5 fl. оз. /15 ml)

Stemology Око Серум Заврши Со СРЦ-7, Сите Природни, научни Формулација (0.5 fl. оз. /15 ml)

Rating 
DEN 1416.00

Залиха
Во магацинот.

Мобилен Оживее Око Серум Заврши вклучува нашите ексклузивни Stemology Emollient Комплекс – Argan Масло, Морков Семе на Нафта, Meadowfoam Семе на Нафта, Grapeseed Масло, Squalane, Маслиново Масло, и Propanediol.. ПЛУС, Пореч Семе на Нафта за неговото високо ниво на гама-linolenic acid, која е идеална за сува кожа околу очите.Сладок Бадем Екстракт Пептиди помош фирма, лифт и изедначи на деликатна очите.Пробив формула специјално дизајниран да се справат со сите големи се однесува на окото сфера, вклучувајќи ги и темни кругови, фини линии и брчки, доделување, подпухналост и губење на ѕвонење и еластичност.Корисниците се изјасниле значително намалување на појавата нозете на врана.Содржи мешавина од природни состојки клинички докажано да се намали појавата на око подпухналост, кеси, и темните кругови по доследна употреба.Содржи не-агресивни состојка која помага во намалување на изразување брчки со релаксирачка subcutaneous мускулите и обезбедување на долгорочна редукција на брчките и фините линии.

Основни карактеристики

Најдобри понуди