• Обновено
Refresh Растенија Око Серум | Премиум Око Крем со 7 Моќни Bioactives | Целна Подпухналост, Темни Кругови & Фини Линии| Органски и Природни | Paraben & Хемикалии слободни | 30 ml

Refresh Растенија Око Серум | Премиум Око Крем со 7 Моќни Bioactives | Целна Подпухналост, Темни Кругови & Фини

Rating 
DEN 1318.80

Залиха
Во магацинот.

[Моќен Центар] Формулиран со 7 ултра-ефективна bioactives - Црн Чај, Kakadu Слива, Ориз Протеини, Црвена Јавор, Смокви и Алое Вера, кои работи магично да помогне да се намали под око подпухналост и темни кругови. [Врати & Поправка] Помош ја намалува темните кругови и подпухналост, додека враќање и поправка на деликатна бариера на кожата околу очите. [Натоварен со природни антиоксиданси] елиминира слободни радикали кои предизвикуваат мобилната штета, оксидативен стрес, и предвремено стареење. [Органски и Природни] Оваа иновативна формулација е 83.70% Органски и 99.70% Природни. [Направени во Канада] Refresh Растенија, производи за се со гордост се Направени во Канада и се произведени тоа му треба одговорен однос.

Основни карактеристики

Најдобри понуди