• Обновено
Allegresse 24 Karat Злато Подмладителен Око Серум| Против Стареење Навлажнувачки | Намалување на Темните Кругови, Фини Линии и Подпухналост | Содржи Природни Масла, Витамин?

Allegresse 24 Karat Злато Подмладителен Око Серум| Против Стареење Навлажнувачки | Намалување на Темните Кругови,

Rating 
DEN 450.96

Залиха
Во магацинот.

✔️ ПОДМЛАДИТЕЛЕН ОКО СЕРУМ : Ова насочени око серум ја намалува појавата на темни кругови фини линии и подпухналост за освежен изглед.Специјално дизајнирана за да помогне да се изедначи на нежна кожа околу очите.Овој нежен око серум ја зголемува кожата хидратација ниво и се заклучува во текот на целиот ден.Ефективна уште нежна нега на кожата дека нема да ги заглави порите или ја иритираат кожата. ✔️ ПРИРОДНИ s дом.

Основни карактеристики

Најдобри понуди