• Обновено
Delfanti Milano • КОЛАГЕН 24K • Око Контура Серум • со чиста Хијалуронска Киселина • произведено во Италија.

Delfanti Milano • КОЛАГЕН 24K • Око Контура Серум • со чиста Хијалуронска Киселина • произведено во Италија.

Rating 
DEN 426.48

Залиха
Во магацинот.

КОЛАГЕНОТ се бори доделување на кожата и се заклучува во влага. 24 K ЧИСТО ЗЛАТО помага да се испорача козметички анти-стареењето ПЕПТИДИ за да се ревитализираат изглед.ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА дава дополнителна хидратација и настани надвор тен.Збогатен со ГРОЗЈЕ СЕМЕ МАСЛО, ШЕЈ ПУТЕР, АЛОЕ.Произведено во Италија.ЧИСТ КОЛАГЕН 24 K Око Контура Серум е моќна комбинација на Колаген, Чиста 24 К Злато и Хијалуронска Киселина - трикратен состојка комплексна за да се постигне светли изглед.Delfanti Milano КОЛАГЕН 24 K ја зголемува моќен акции на Колаген, природен протеин кој е на база на кожата на ѕвонење и мазност, со природни actives и скапоцени масла.Губење на колаген во текот на годините резултати на фините линии, брчките и доделување на кожата.За ДА го КОРИСТИТЕ : се Применува секојдневно да окото контура област, избегнувајќи директен контакт со очите.За надворешна употреба само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди