• Обновено
ColourTree 12' x 12' Сива Плоштадот Сонцето Сенка Плови Крошна Awning Засолниште Ткаенина Ткаенина Екран - УВ Блок УВ Отпорни на Тешки Комерцијални Одделение - Отворено Патио Ca

ColourTree 12' x 12' Сива Плоштадот Сонцето Сенка Плови Крошна Awning Засолниште Ткаенина Ткаенина Екран - УВ

Rating 
DEN 791.76

Залиха
Во магацинот.

★【БОГОРОДИЦА, УВ STABLIZED СОЕДИНЕНИЕ s мерење треба да се преземат од агол до агол.Приближно колку област сакате да сенка.Лоцира 4 монтажа поени, тие може да се покривот, дрвја, столбови, ѕид, итн.Земете мерење на 4 монтажа поени, оставете 0.5 ft 1 ft простор за хардвер колекции помеѓу сенка плови и монтажа поени.Инсталирање на хардвер колекции на 4 монтажа поени.Ако просторот помеѓу сенка плови и хардвер комплет се повеќе од 1 ft, користете кабел жици како проширување, за да се поврзете на сенка продажба на хардвер колекции.Инсталирате сенка плови, поврзете се на D-прстен на хардвер колекции или кабел жици.Прилагодување на turnbuckles да се создаде тензија.Големина : 12' x 12' | Боја : Сива боја.

Основни карактеристики

Најдобри понуди