• Обновено
Nitto Kohki DLV45LP-SPC(LKU) Delvo Трансформатор-Помалку Електрична Шрафцигер за Завртка Шалтери, Притисни за да Започнете, 650 Слободни Брзина на ВРТЕЖИ во минута, 17.7 во-lb. - 39.8 во-lb.

Nitto Kohki DLV45LP-SPC(LKU) Delvo Трансформатор-Помалку Електрична Шрафцигер за Завртка Шалтери, Притисни за

Rating 
DEN 1663.20

Залиха
Во магацинот.

За користење со завртката за прицврстување на шалтери dlr5040a-ву и dlr5340-ву.Brushless мотор обезбедува повеќе во согласност вртежен момент излез во текот на животниот век на алатката.Вртежен момент прстен покрие го спречува ненамерното промени во претходно вртежен момент износ.Монтажни пиштол зафат доаѓа како стандард додаток. 9 - #13 завртка големина; влезен напон : 115 v ac, 50/60 hz.Nitto Kohki "delvo" електрични screwdrivers се високо-квалитетни алатки за професионална употреба, со посебен акцент на прецизна контрола на вртежен момент и долг живот.Тие се однесуваат само на точниот износ на вртежен момент - со сигурни, позитивна контрола секогаш на дофат на вашите прсти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди