• Обновено
Nitto Kohki DLV45SP-SPC(LKU) Delvo Трансформатор-Помалку Електрична Шрафцигер за Завртка Шалтери, Притисни за да Започнете, 1,200 Слободни Брзина на ВРТЕЖИ во минута, 17.7 во-lb. - 39.8 во-l

Nitto Kohki DLV45SP-SPC(LKU) Delvo Трансформатор-Помалку Електрична Шрафцигер за Завртка Шалтери, Притисни за

Rating 
DEN 412.80

Залиха
Во магацинот.

За користење со завртката за прицврстување на шалтери dlr5040a-ву и dlr5340-ву.Brushless мотор обезбедува повеќе во согласност вртежен момент излез во текот на животниот век на алатката.Вртежен момент прстен покрие го спречува ненамерното промени во претходно вртежен момент износ.Монтажни пиштол зафат доаѓа како стандард додаток. 9 - #13 завртка големина; влезен напон : 115 v ac, 50/60 hz.

Основни карактеристики

Најдобри понуди