• Обновено
Nitto Kohki DLP2540 Вакуум Пумпа за Електрична Screwdrivers, 115V AC, 50/60 Hz

Nitto Kohki DLP2540 Вакуум Пумпа за Електрична Screwdrivers, 115V AC, 50/60 Hz

Rating 
DEN 239.28

Залиха
Во магацинот.

Не-оптоварување тековната : 1/0.75 a.Потрошувачка на енергија : 30/26 w.Постигнат вакуум : -160 (21.3) mmhg (kpa).Проток во штекер : 24/26 l/min.Електрични screwdrivers може да се користи со вакуум пумпа и вакуум пикап.Ракавот на вакуум пикап смрди на завртката и држи го на малку, ќе му овозможи на операторот да го земам со алатката себе, на тој начин се подобрува ефикасноста на работењето и на операторот на продуктивноста.

Основни карактеристики

Најдобри понуди