• Обновено
RVROVIC Бебе Момчиња Девојчиња Сандали Премија на Младата Лето Отворено Чевли СТП Лесни Мека Против Пролизгување Единствена Деца Prewalker

RVROVIC Бебе Момчиња Девојчиња Сандали Премија на Младата Лето Отворено Чевли СТП Лесни Мека Против Пролизгување

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Пета мерки околу 4.33 инчи".ВИСОК КВАЛИТЕТ - Направени од Premiun СТП Кожа и Гума,Овие Сандали се Меки, Дише и Удобно.Лесен и Флексибилен за Поддршка на Природните Нога Движење.НЕ се ЛИЗГА - Флексибилни и се Лизга Отпорни Гумени Outsole за Пријатни Одење Искуство.ПОГОДНОСТ - Кука и Јамка Затворање го Прави Нашето Бебе Сандали Лесно да се Стави На,дај и ќе Остане на Вашиот Доенчиња Нозе во текот на целиот Ден.СЛАТКО - Симпатична Класичен Повик Сандали Дизајн, Вашиот Мал Ангел ќе Привлече многу Внимание и Комплименти.ПОВОД-Со голем број на различни бои за да Изберете Од,Супер Стилски Дизајн и да си Одат со Практично било Облека.Роденден,Бебе Туш Подарок,Фустан или Свадба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди