• Обновено
Бои на Виножитото RainbowElk Жените Сандали Пролет Лето Slingback D'Orsay & Два дела Удобност Светлина Ѓон Leatherette Отворено Канцеларија & Кариера Фустан Рамен HeelBuckle

Бои на Виножитото RainbowElk Жените Сандали Пролет Лето Slingback D'Orsay & Два дела Удобност Светлина Ѓон Leatherette

Rating 
DEN 1137.60

Залиха
Во магацинот.

Увезени.Најновите стил.Произведено во Кина.Увозот, 100% нови производи.Бидејќи тоа е меѓународната логистика, производи треба 10-20 дена да се постигне.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви даде најдобра услуга.Пол : Жените,Категорија : Сандали,Сезона : Летни,Пролет,Стилови : Светло Ѓон,D'Orsay & Два дела,Slingback,Удобност,Повод : Фустан,Office & Кариера,на Отворено,Акценти : Тока,Шупливи-надвор,Горниот Материјали : Leatherette,Outsole Материјали : TR,Покривачки Материјали : Leatherette,Insole Материјали : Leatherette,Пета Тип : Рамно Стапало,Пета Висина : Рамна,Платформа Висина : 0.39 во (1cm),Реалните Пета Висина : 0.59 во (1.5 cm),Пети Облик : Тркалезна Пети,Листата Датум : 05/25/2017,Достапни Ширина : Просек.

Основни карактеристики

Најдобри понуди