• Обновено
Mepra AZB1098CB1122 Казабланка Bronzo Салата Служат Лажица, [Пакет на 24], 25.09 cm, Полиран Бакар Заврши, машина за миење Садови Безбедно Садови

Mepra AZB1098CB1122 Казабланка Bronzo Салата Служат Лажица, [Пакет на 24], 25.09 cm, Полиран Бакар Заврши, машина

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : Ова flatware колекцијата зрачи со луксузни како начин на живот.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.09 cm долга.Тоа често се користи од страна на многу хотели, ресторани, кафулиња и бутици банкети да се заврши табела settings.На Казабланка прибор за јадење поставен од Mepra е исклучиво наменета за Mepra од англиски архитект Луис Џенкинс.

Основни карактеристики

Најдобри понуди