• Обновено
Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Црна И Бела Пеперутка

Leakproof Ручек Кутија, Изолирани Бенто Кутија за Мажи, Жени, Возрасни, Обновливи Ручек Pail со Рамо, Рака Црна

Rating 
DEN 1524.00

Залиха
Во магацинот.

1. Димензии : 9.4x6.3x6in/24x16x15.5cm; Материјал : 300d Оксфорд ткаенина, бисер памук, еколошки алуминиумска фолија; Појас должина : 24in/61cm; Нето тежина : 144g. 2. На ручек торба лесно се вклопува во вашиот двоен слој од не ' рѓосувачки челик бенто кутија со твоите крупните кафе кригла, шише за вода, и многу закуски за денот со простор за резервна. 3. Правоаголни оброк торба идеален за децата спортски игри, училиште, работа, излети, патувања, салата, патот патувања, ручек во канцеларијата, на плажа и повеќе. 4. Оваа издржлива, практичен и лесен-за-користење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на ручек за повеќе од 1 лице, лесно да се носат на вашето рамо или рачни. 5. Оброк пакети се еколошки метод кој може да се користи за да се намали потрошувачката на хартија и за еднократна употреба пластични садови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди