• Обновено
Hislaves Бенто Ручек Кутии Leakproof Пластични Микробранова Ручек Кутија Кујна Складирање Кутија за Работа, Кампување, Пикник Зелените

Hislaves Бенто Ручек Кутии Leakproof Пластични Микробранова Ручек Кутија Кујна Складирање Кутија за Работа,

Rating 
DEN 141.84

Залиха
Во магацинот.

❤️Направи на безбеден пластичен материјал, кој е BPA free и повеќе здрави за вас за складирање на храна. ❤️Оваа бенто кутија е голем капацитет и преносни, која е мулти-функција и можете да го користите да носат храна или овошје, кога отворено. ❤️Оваа бенто кутија е микробранова безбедно и замрзнувач безбедно, кој е лесен и може да ги задоволи секојдневните потреби. ❤️Постојат има четири големини S, M, L и XL за вас за да изберете од. ❤️Таа е погодна да се содржат храна при работа, кампување, пикник и др.Опис : Точка Име : Бенто Box Material : Plastic Size Детали : S Големина (0.6 L) : 12cm x 12cm x 7cm/4.72" x 4.72" x 2.76" (Прибл.) М Големина (1 L) : 12cm x 12cm x 10cm/4.72" x 4.72" x 3.94" (Прибл.) L Големина (1.4 L) : 16cm x 16cm x 9cm/6.3" x 6.3" x 3.54" (Прибл.) XL Големина (2 L) : 16cm x 16cm x 11cm/6.3" x 6.3" x 4.33" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Бенто Кутија(Другите Не се Вклучени).

Основни карактеристики

Најдобри понуди