• Обновено
Ручек Кутија Храна Одделение отпорни на Топлина Ручек Сад отпорни на Топлина Пластика

Ручек Кутија Храна Одделение отпорни на Топлина Ручек Сад отпорни на Топлина Пластика

Rating 
DEN 2390.40

Залиха
Во магацинот.

Можете да ја користите оваа ручек кутија која може лесно да се исцеди водата од храната и е лесно за вас да го носи во кујна, бидејќи на мултифункционален стил и продолжен работ дизајн.Можете да ја користите оваа ручек кутија која е отпорни на топлина се користи на пареа ориз и топлина супа, зеленчук во секојдневниот живот.Изработени од пластични материјали, тоа е долготраен.Должината на ручек кутија е 16cm, ширината е 11cm и висина е 9cm.Тоа е погоден за носење на храната на отворено како на пикник, на училиште, на работа и така натаму.Спецификации : Што за ручек кутија може да понуди што е тоа што се отпорни на топлина се користи на пареа ориз и топлина супа, зеленчук во секојдневниот живот.Таа е на ручек кутија карактеристики кои се отпорни на топлина се користи на пареа ориз и топлина супа, зеленчук во секојдневниот живот, што е корисно.На ручек кутија е отпорни на топлина се користи на пареа ориз и топлина супа, зеленчук во секојдневниот живот, која е практична.Карактеристики : Со мултифункционални стил и продолжен работ дизајн, ручек кутија лесно може да се исцеди водата од храната и е лесно за вас да се носат во кујната.Можете да ја користите оваа ручек кутија која може лесно да се исцеди водата од храната и е лесно за вас да го носи во кујна, бидејќи на мултифункционален стил и продолжен работ дизајн.Тоа е погоден за носење на храната на отворено како на пикник, на училиште, на работа и така натаму.16cm x 11cm x 9cm/6.2" x 4.3" x 3.5" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди