• Обновено
Ротари Машина за Полнење, 45mm Ротари Машина Алатка за Полнење со 5 Екстра Ножеви, Сечење Мат, Крпеница Владетел, Прецизност Нож, Занает Нож Идеален Занает Материјали ?

Ротари Машина за Полнење, 45mm Ротари Машина Алатка за Полнење со 5 Екстра Ножеви, Сечење Мат, Крпеница Владетел,

Rating 
DEN 1017.60

Залиха
Во магацинот.

Брзо и лесно да се намали непречено : остри ножот може да се намали до 6 слоевите од ткаенина во исто време, без да остават екстра нишка и string Солиден сечилото : сечилото е направен од високо-квалитет на метал, силен, издржлив, не-rusting, и лесно може да го намали кожа, памук, хартија, тексас, винил и др.Прецизност Нож : донесат брзи snips и тесни сложена намалувања со Zxiixz прецизност нож, кој високо-одделение, од не ' рѓосувачки челични ножеви со прецизност-земјата на работ подолго-трајни острина и неспоредлив сечење прецизност – намалување сите на пат кон врвот.На ергономски се справи со прилагодливи завртка систем обезбедува сечилото стабилност и ви дава целосна контрола над вашиот тревите за непречено работење.Може да се претвори за ова копче кога ќе се работи. 45mm ротари машина, 5 екстра машина ножеви, заменливи машина ножеви.

Основни карактеристики

Најдобри понуди