• Обновено
Wein 940-020 Висока Чувствителност од Кикирики Ултра Роб за Професионални Strobe Единици

Wein 940-020 Висока Чувствителност од Кикирики Ултра Роб за Професионални Strobe Единици

Rating 
DEN 747.36

Залиха
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Тип На Производ : Камера Други Додатоци.Пакет Димензии : 9.906 Cms L X6.858 Cms W X3.048 Cms H. Пакет Количина : 1. Пакет Тежина : 1.0 Lbs.Дали сакате да предизвика чевли флеш или gaggle од 4800 вати/втор пакети, Wein е најдобар избор.Оваа единица е солидна, тешки и сигурен до 300 ft опсег.На PC конекција работи со повеќето sync кабли.Најдобар дел од оваа единица е дека може да се остави на батерии во торба; ова Wein роб не им треба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди