• Обновено
Wein 940-001 од Кикирики Универзална Микро Роб за Професионални Strobe Единици

Wein 940-001 од Кикирики Универзална Микро Роб за Професионални Strobe Единици

Rating 
DEN 478.80

Залиха
Во магацинот.

100 ft.опсег.Дали сакате да предизвика чевли флеш или gaggle од 4800 вати/втор пакети, Wein е најдобар избор.Оваа единица е солидна, тешки и сигурен до 100 ft опсег.Оваа роб приклучок директно во pc конекција од вас sync кабелот овозможувајќи врска со повеќето strobe единици.Најдобар дел од оваа единица е дека може да се остави на батерии во торба; ова Wein роб не им треба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди