• Обновено
Flashpoint R2 Про 2.4 GHz Предавател за Panasonic & Олимп (XPro-O)

Flashpoint R2 Про 2.4 GHz Предавател за Panasonic & Олимп (XPro-O)

Rating 
DEN 520.80

Залиха
Во магацинот.

TCM фузија зема TTL на едно ново ниво, надминување на изложеност флуктуации, кои може да се случи во TTL снимање со зачувување на успешна вредност на експозиција за Рачно прилагодувањата за повторете го фати точност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди