• Обновено
PocketWizard FlexTT5 Transceiver Замена Топла Чевли Нога Модул за Nikon Камера

PocketWizard FlexTT5 Transceiver Замена Топла Чевли Нога Модул за Nikon Камера

Rating 
DEN 600.00

Залиха
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Pocket Wizard Flex TT5 Transceiver Топла Чевли Нога Модул - Pocket Wizard 1 Година Ограничена Гаранција.Компатибилност : Flex TT5 Transceiver за Nikon Фотоапарат.Вашата светлина стојат зеде собори на ветрот и радио зеде brunt на падот!Ви треба замена топла чевли така можете да добиете работа повторно!Постојат две различни верзии на замена Flex TT5 топла чевли - една за Canon и еден за Nikon.

Основни карактеристики

Најдобри понуди