• Обновено
ILIFE Shinebot W400s Mopping Робот, Влажно Чистење, Кат Перење Робот, XL Резервоарот за Вода, цик-цак Пат, Идеален за Тешко Кат само.

ILIFE Shinebot W400s Mopping Робот, Влажно Чистење, Кат Перење Робот, XL Резервоарот за Вода, цик-цак Пат, Идеален

Rating 
DEN 4103.76

Залиха
Во магацинот.

【ПОВЕЌЕ ЧИСТЕЊЕ на ВЛАДАТА】 : 4 различни чистење на владата : ПАТОТ, ОБЛАСТ, на самото МЕСТО, РАБ-за обработка на повеќе соба. 【РЕЗЕРВОАРОТ за ВОДА ПОДЕЛБА ДИЗАЈН】 : На 0.Не deductibles или скриени трошоци.W400s не може да се користи на теписи/килими.План е целосно вратен доколку откажана во рок од 30 дена. 【ПОГОДЕН ЗА ТЕШКО ПОДОВИ САМО】 : На Shinebot W400s е погодна за тешко подови само, како плочки, мермер, тврдо или ламинатни.85 L вода да спреј резервоарот чиста вода и на 0,9 Л вода резервоарот да се соберат валкана вода.Мора да инсталирате ролери и scraper да работат нормално.Максимална чистење област ќе биде 600 квадратни. 【ИНСТАНТ ВАЛКАНА ВОДА се СОБЕРАТ】 : Enable соберат валкана вода за обезбедување на само четка со чиста вода за пиење, во секој момент.ft (Спореди W400 400sq.Целосно пренослив.План договор ќе биде преку е-маил од Asurion во рок од 24 часа од купување.Опфаќа механички и електрични дефекти.План рок и за покривање почнува на крајот на производителот на работна гаранција.Лесно тврди процес онлајн 24/7. 【ПОВЕЌЕ ОД MOPPING】 : ILIFE W400s чисти подот со 4 чекори : Спреј хард кат со чиста вода да омекне дамки, струже хард кат со микрофибер ролери, ги отстранува валкана вода со супериорен вшмукување моќ и брише исклучување на остатоци со гума scraper, оставајќи тешко подови беспрекорен. Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-Картичка надомест за вашиот производ куповна цена.Подолу подни плочки не се погодни : плочки со големи празнини, нерамна подни плочки, на висина на разликата помеѓу плочки е над 3 mm дека shinebot не може да ја премине тоа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди