• Обновено
Природни Силна Јута Јаже 4mm/200 Метри Рачно Ткаени Декорација DIY Коноп Јаже Извртени Јаже Природни Јута Twine DIY Занаети Празнична Декорација Занимаваат и Градинарство?

Природни Силна Јута Јаже 4mm/200 Метри Рачно Ткаени Декорација DIY Коноп Јаже Извртени Јаже Природни Јута Twine

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Материјал : 100% Природни Јута Twine,природни јута,Силна природно влакно,мека, но силен и издржлив,безбеден.Тоа е погоден за DIY, декорација на виното во шишиња,декорирање на вашиот подароци,дома декорација, градинарство, скалило парапет, водовод, балкон парапет, итн.Совршен пакување за денот на Благодарноста,Божиќ,денот на вљубените и многу други празници.Функција : Мека и издржливи.Не солза, не носат, се чувствуваат добро, јазол фирма.Направи специјален подарок за вашето семејство,пријатели и сакани.Овој подарок е полн со вашата љубов и благослов и ќе ја направи неа/него многу среќен кога таа/тој го прима.Овој дар го прави повеќе смисла од директна набавка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди