• Обновено
Тешки Нерѓосувачки Челик Ѕид Полица 14 x 36 - NSF

Тешки Нерѓосувачки Челик Ѕид Полица 14 x 36 - NSF

Rating 
DEN 1908.00

Залиха
Во магацинот.

Треба кујната која е лесно да се движите низ кога сте зафатени.Кога сте зафатени, вие не сакате да се плеткаме со еден куп на ѕвона и свирки.Бидејќи тоа е индустриски направен, површински несовршености како што се гребнатини, scuffs и учениците може да се најде.НЕ САМО ЗА КУЈНА : Додека ние се гордееме со правење на високо-квалитетни комерцијални ѕид полица, овој производ може да се користи за различни нешта.Ова е нормално и да се очекува на производи од оваа природа.Еден Ѕид Полица За Сите Ваши Потреби ѕидот полица, изградена од 18-мерач нерѓосувачки челик, е совршен ѕид полица за повеќе цели, и прилагодувањата.Се ПОЕДНОСТАВИ ВАШАТА РУТИНА : Секој готвач знае дека ефикасноста и мазност да се изврши голем оброк во краток период на време се потпира во голема мера врз сигурни производи, кои се лесни и едноставни за употреба.Изграден за квалитет, набитост и издржливост, тоа може да се справи со високо-волумен.Нашите полици се NSF одобрени така што ги исполнува строгите јавните здравствени стандарди и прописи.БЕЗБЕДНОСТА на ХРАНАТА : Од не ' рѓосувачки челик ѕид полица е за двете комерцијални простори како ресторани и лична употреба во домовите.РАБОТА БЕЗБЕДНОСТ : Изградени од 18-мерач нерѓосувачки челик, оваа полица е издржлив.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Било кое време да го поминат во кујната треба да се фокусираат на вашиот занает, не се работи за кои ќе се направи тоа.Едноставно во изгради и да изгледа, ова не ' рѓосувачки челик првично станица е дизајниран за функција и лесен пристап.Лесно да се чисти и стерилизирате, метални сталажи се супериорни во однос на дрво или стакло.Храната и течностите нема да се залепи или да го наруши интегритетот на површината.Без разлика што неуредна проекти или хоби што сакаат да инвестираат време во оваа табела може да се справи со какви било носат и солза.

Основни карактеристики

Најдобри понуди