• Обновено
HOCCOT Ѕид од не 'Рѓосувачки Челик Полица 12 x 48, Тешки 300 lb, Ѕид Монтирани Лебди Shelving за Ресторан, Кујна, Дома и Хотелски

HOCCOT Ѕид од не 'Рѓосувачки Челик Полица 12 x 48, Тешки 300 lb, Ѕид Монтирани Лебди Shelving за Ресторан, Кујна,

Rating 
DEN 1799.76

Залиха
Во магацинот.

Се инсталира Лесно : Комерцијална нерѓосувачки челик ѕид месеци полиците со 2 поддршка заградата се лесно да се соберат, донесе удобноста на вашиот живот.Подобрување на простор користење, како и правење на простор изгледаат уредно и уреден.Сертификација и обезбедување на квалитет : Нашиот ѕид shelvings се целата направени од вистински висок квалитет на 18 мерач нерѓосувачки челик како целина гаранции анти- ' рѓа и анти-корозија.Ние обезбедуваме 7-24 услуги на клиентите, ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни каже.Нашите комерцијални ѕид shelvings, исто така, помина NSF сертификација, што значи дека нашите производи целосно ги задоволуваат строгите јавните здравствени стандарди и регулативи и може да се користи како кујнски ѕид полици за ставање чинии, чинии, чаши.Услуги на клиентите : HOCCOT е опремен со високо квалитетна услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Ве молиме запомнете вашето задоволство е наш врвен приоритет.Тоа е исто така многу погодни за гаражи и перење соби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди