• Обновено
Owlike водоотпорен Половината Торба за Надворешни Работи Торба 5 Џебови Пренослив Телефон Торбичка Прилагодливи Рака за Жени Мажи Велосипедизам Работи Секојдневнио?

Owlike водоотпорен Половината Торба за Надворешни Работи Торба 5 Џебови Пренослив Телефон Торбичка Прилагодливи

Rating 
DEN 2124.00

Залиха
Во магацинот.

Лесен и пренослив, и прилагодливи половината појас одговараат за повеќето луѓе.Мазна патент и квалитетот тока, лесно да се отвораат и затвораат, трајни и практични.Премиум водоотпорен материјал, отпорни на абење и нема деформација.Голем капацитет со 5 патент џебови, лесно да се држи телефонот, копчиња, пари и други предмети.Совршен половината торба за активности на отворено како трчање, велосипедизам, џогирање, тренингот, кампување или дури и работат.Спецификација : Боја : Црна/ Црвена/ Кафе/ Војска зелена ( Изборен ) Материјали : Најлон Големина : 24* 11* 13cm/ 9. 44* 4. 33* 5. 11in Рака ширина : 3. 8cm/ 1. 49in Прилагодливи рака должина : 40 - 70cm/ 15. 74* 27. 55in Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0. 4 - 1. 18in ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Вклучувајќи Пакет се Вклучени : 1* Половината торба.

Основни карактеристики

Color:
Black/ Red/ Coffee/ Army green ( Optional )
Material:
Nylon
Size:
24* 11* 13cm/ 9. 44* 4. 33* 5. 11in
Strap width:
3. 8cm/ 1. 49in
Adjustable strap length:
40- 70cm/ 15. 74* 27. 55in
Note:
Please allow 1- 3cm ( 0. 4- 1. 18in ) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting.

Најдобри понуди