• Обновено
YAOHUIMI Замена Далечински Управувач за Превозникот RG57F3(Б)/BGEFU1 СЛ-40MHH-02 40MHHQ24 СЛ-40MHH-02FR СЛ-40MHH-01FR СЛ-40MHHQ СЛ-40MHH-01 40MHHC09 Преносни Воздух Condtioner

YAOHUIMI Замена Далечински Управувач за Превозникот RG57F3(Б)/BGEFU1 СЛ-40MHH-02 40MHHQ24 СЛ-40MHH-02FR СЛ-40MHH-01FR

Rating 
DEN 669.60

Залиха
Во магацинот.

▲ Ве молиме забележете : Оваа не е универзален далечински управувач, ве молиме проверете со вашиот клима уред модел или далечински управувач модел пред да нарачате.Вие не треба да се грижи за бренд.Вие не треба да се грижи за бренд.R57 B1/BGE RG52 A2/BGEFU1 RG57/BGE RG57 A/BGE RG57 A1(Б)/BGE RG57 A1(Б)/BGEF RG57 A1/BGEF RG57 A1 B/BGEF RG57 A2/BGEF RG57 A3/BGEF RG57 A4/BGEF RG57 A6/BGEF RG57 A6/BGEFU1 RG57 A7(Б)/BGEF RG57 A7/BGEF RG57 B(Б)/BGE.Зелени Осветлување, Тоа е многу лесен и удобен да се Работи на далечински управувач во текот на ноќта. ▲ Можеби ова далечинска контрола изгледа различно од вашиот стар далечинска контрола,ноова е ажурирана може да се работат со твоите AC.

Основни карактеристики

Најдобри понуди