• Обновено
SSI Schaefer - S2448X - Полица: 48 во Целокупната Мд, 24 во Целокупната Дп, Цврсти Полица, 20 ga, Сива

SSI Schaefer - S2448X - Полица: 48 во Целокупната Мд, 24 во Целокупната Дп, Цврсти Полица, 20 ga, Сива

Rating 
DEN 756.00

Залиха
Во магацинот.

Полица : 48 во Целокупната Мд, 24 во Целокупната Дп, Цврсти Полица, 20 ga, Сива Овој оглас е за секој.Полица : 48 во Целокупната Мд, 24 во Целокупната Дп, Цврсти Полица, 20 ga, Сива Овој оглас е за секој.Технички Спецификации Објект Полица Заврши Печени Емајл Материјал Челик Мерач 20 ga Целокупната Длабочина 24 во вкупна Ширина 48 во Капацитет 1, 000 lb Полица Стил Солидна Боја Сива.

Основни карактеристики

Најдобри понуди