• Обновено
Тешки Casters,4 × Гума Тешки Двојно Имајќи Castors Користи за Flatbed Камион Количка Преголеми Вчитување Носат Отпорни Mute (2 Вртливата Castor 2 Castor Без Вртливата) (8inches)

Тешки Casters,4 × Гума Тешки Двојно Имајќи Castors Користи за Flatbed Камион Количка Преголеми Вчитување Носат

Rating 
DEN 18688.80

Залиха
Во магацинот.

1.Безбедност : Мазна и Молчи и Здрав. 2.Издржливост : Рициново Тркала се удобен живот, носат-отпор. 3.Вчитување капацитет. : Преголеми се вчита. 4.Практичност : Безбеден за сите кат видови. 5.Широк спектар на употреба : потребни електрични / наназад / бебе врати, индустриски коли, собранието тела, контејнери, полици и друга опрема и проекти.дома,училишта, гаража, продавници, колички и болници.Карактеристики ?Двојно топката имајќи ?Материјал : Гума ?Идеален за еден огромен спектар на користи за DIY, индустрија?дом, училиште, канцеларија, магацин, garage & продавници Параметар 4 инчи Инсталација висина : 130mm(5 инчи) Тркало дијаметар : 100mm(3.9 инчи) 5 инчи Инсталација висина : 150mm(6 инчи) Тркало дијаметар : 120mm(4.7 инчи) 6 инчи Инсталација висина : 185mm(7.3 инчи) Тркало дијаметар : 150mm(5.9 инчи) 8 инчи Инсталација висина : 230mm(9 инчи) Тркало дијаметар : 200mm(7.9 инчи) Пневматик Ширина : 50mm Фиксна плоча големина на : 110*95mm(4.3*3,7 инчи) Центар дупка растојание : 85*72mm(3.3*2.8 инчи) Товарот : 250 KG(551 lb) Пакет Содржина -2x Вртливата Castor -2x Castor Без Зглобот (Без завртки?Answer : ___________________________ Note : ?Рачно мерење, не може да биде грешка од 1-2cm, ве молиме да преовладуваат во вид. ?Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинската работа,ви благодариме за вашето разбирање. ?Ние се Добро воспоставени продавач кој има совршен синџирот на снабдување систем.Ние сме убедени да ја испорача within10-15 дена. ?Секој производ се земе сериозно, ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди