• Обновено
Tennsco БУ-7236P-CPY Масовно Складирање Рек Екстра Полица со Particleboard Платформа, 72 Ширина, 36 Должина, Шампањ/Кит

Tennsco БУ-7236P-CPY Масовно Складирање Рек Екстра Полица со Particleboard Платформа, 72 Ширина, 36 Должина,

Rating 
DEN 2258.40

Залиха
Во магацинот.

Particleboard Платформа. 48" Ширина. 36" Должина.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Складирање Полици се идеално решение за големите и тешки производи.Греди брзо се поврзете на uprights со посебни заострените прст конектори и палубата поддржува дека пушти во зрак слотови за да се создаде силна и билатерален рамка.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди