• Обновено
Мебел Castors, 4 Пакети Тешки Двојно Имајќи Гума Кочница WheelUsed за Колички го исклучите Носат Отпорни на Индустриски Рициново (8inches)

Мебел Castors, 4 Пакети Тешки Двојно Имајќи Гума Кочница WheelUsed за Колички го исклучите Носат Отпорни на

Rating 
DEN 18688.80

Залиха
Во магацинот.

Идеален за еден огромен спектар на користи за DIY, дом, училиште, канцеларија, магацин, garage & продавници Топката лежишта користење во заеднички донесе max вчитување капацитет и долг работен телевизија.9 инчи) Инсталација висина : 191mm(7.Рачно мерење, не може да биде грешка од 1-2cm, ве молиме да преовладуваат во вид.5 инчи) Товарот : 350kg(772 lb) 8 инчи Тркала Дијаметар : 200mm(7.Секој производ се земе сериозно, ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.9 инчи) Инсталација висина : 142mm(5.5*за 3,9 инчи) Пакет Содржина 4 * кочница тркала?Со завртки?Answer : ___________________________ Note : 1.

Основни карактеристики

Најдобри понуди