• Обновено
Tennsco БУ-9648P-CPY Масовно Складирање Рек Екстра Полица со Particleboard Платформа, 96 Width, 48 Должина, Шампањ/Кит

Tennsco БУ-9648P-CPY Масовно Складирање Рек Екстра Полица со Particleboard Платформа, 96 Width, 48 Должина,

Rating 
DEN 23874.48

Залиха
Во магацинот.

Particleboard Платформа. 96" Width. 48" Должина.Шампањ/Кит.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Складирање Полици се идеално решение за големите и тешки производи.Греди брзо се поврзете на uprights со посебни заострените прст конектори и палубата поддржува дека пушти во зрак слотови за да се создаде силна и билатерален рамка.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди