• Обновено
ПУПКА Индустрии ER-16612-S Челик Вентилирани Economizer Големи Кабинет Рек Беа 25,5 L x 22 W x 47.31 H, Песок Текстура

ПУПКА Индустрии ER-16612-S Челик Вентилирани Economizer Големи Кабинет Рек Беа 25,5 L x 22 W x 47.31 H, Песок

Rating 
DEN 329.52

Залиха
Во магацинот.

Economizer полици со 19" панел ширина.Заварени рамка : 14-мерач челични вертикални пруги. 16-Мерач челик врвот и на дното. 1200# Опрема капацитет.Мерки 22" ширина од 47-19/64" висина од 25-1/2" длабочина.Economizer полици со 19" панел ширина.Заварени рамка : 14-мерач челични вертикални пруги. 16-Мерач челик врвот и на дното.Уникатно дизајниран, 16-мерач челик железнички поддржува.Опремени се заврши со отстранлив страни, задната врата и еден пар на панел монтажа шини.Панел монтажа шини : 12-мерач челик.Целосно прилагодливи, прислушувани #10-32 во предниот дел на E. I. A. универзална проред.Посебна 0.28 дијаметар дупки предвидени за монтажа додатоци.Страна панел : 20-мерач челик.Се отстранува од надвор за лесен пристап.Дното : прободен за РК-7758 casters, и со еден 9.56 плоштадот дупка и четири 1.11 удар испис за кабелски пристап. 1200# Опрема капацитет. 42" Панел простор. 24" Јасно внатре длабочина.Мерки 22" ширина од 47-19/64" висина од 25-1/2" длабочина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди