• Обновено
Tennsco БУ-7224W-EVG Масовно Складирање Рек Екстра Полица со Жица Платформа, 72 Ширина, 24 Должина, Зимзелени

Tennsco БУ-7224W-EVG Масовно Складирање Рек Екстра Полица со Жица Платформа, 72 Ширина, 24 Должина, Зимзелени

Rating 
DEN 424.80

Залиха
Во магацинот.

Жица Платформа. 72" Ширина. 24" Должина.Зимзелени.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Складирање Полици се идеално решение за големите и тешки производи.Греди брзо се поврзете на uprights со посебни заострените прст конектори и палубата поддржува дека пушти во зрак слотови за да се создаде силна и билатерален рамка.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди