• Обновено
Wallfire Вештачки Влекачи Лозата Алпинист Џунглата Шума Наведнуваат Гранка Терариум Кафез Оркестарот Милениче Симулација Гранка (L)

Wallfire Вештачки Влекачи Лозата Алпинист Џунглата Шума Наведнуваат Гранка Терариум Кафез Оркестарот Милениче

Rating 
DEN 324.72

Залиха
Во магацинот.

Изработена од специјална пластика, цврсти и издржливи.Вграден-во флексибилни метал, лесно да се наведнуваат и пресврт, можете да направите било форми ви се допаѓа.Со природни и високо ниво имитација, нејзините не се само одличен алпинист за вашите миленици, но исто така одличен декор за кафези или terrariums.Трнлив дизајн на површината, лесно да се искачи за влекачи.Доволно долго за да се обезбеди соодветна вежба за многу видови рептили.Оваа вештачка лозата алпинист за влекачи.Направени од високо квалитетен материјал, it' s цврсти и издржливи.Сите бои се нетоксичен, безбеден и еколошки.Лесно да се наведнуваат и пресврт, можете да направите било форми ви се допаѓа.Голем алпинист за вашите миленици и одличен декор за кафези или terrariums.Карактеристики : Изработени од специјална пластика, цврсти и издржливи.Сите бои се безбедни и еколошки.Вграден - во флексибилни метал, лесно да се наведнуваат и пресврт, можете да направите било форми ви се допаѓа.Трнлив дизајн на површината, лесно да се искачи за влекачи.Доволно долго за да се обезбеди соодветна вежба за многу видови рептили.Со природни и високо ниво имитација, it' s не само голема алпинист за вашите миленици, но исто така одличен декор за кафези или terrariums.Спецификација : Состојба : Сосема нов Материјал : Пластични+ Метал Боја : Зелена Факултативна Големина : L : 100 - 120cm/ 39. 4 - 47. 2 инчи ( Прибл. ) S : 70 - 80см/ 27. 6 - 31. 5 инчен ( Прибл. ) Напомена : ве Молиме овозможи 1 - 3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакетот вклучува : 1 x Вештачки влекачи лозата алпинист.

Основни карактеристики

Најдобри понуди