• Обновено
Лаптоп Ранец за Жените, Надградба на Стилски Колеџ Училиште Патување Секојдневен Daypack Bookbag,Durble Работа Шопинг Мала Торба мала Тежина За Жени, Мажи, Девојки и Момчиња ?

Лаптоп Ранец за Жените, Надградба на Стилски Колеџ Училиште Патување Секојдневен Daypack Bookbag,Durble Работа

Rating 
DEN 551.52

Залиха
Во магацинот.

✅【Практично и удобно】 : овој ранец за жени со висок квалитет на задебелена материјали и патентите се обезбеди одлични визуелни ефекти и употреба. 100% Најлон Прицврстување : Патент Daypack Ранци.6 инчен и под) лаптоп, таблет. ✅【Организиран прегради】 : Главната преграда има добро исполнет лаптоп ранец за жените, А4 големина на датотеки, паричници, облека, моќ банки, и повеќе.На zippered пред џеб и два странични џебови може да се одржи некои мали, но најчесто користени предмети, што ќе ви овозможи да се лесно пристапни gadgets, како што се копчиња, додека одржувањето на нивната организација и достапност.✅【КАПАЦИТЕТ & HIGHLIGHT】 : Надворешни Димензии : 16 инчен x 13" x 6" Капацитет : 28 L, Објект Тежина : 1.Совршена како туристички ранец, торба за лаптоп, патување bookbag, лаптоп ранец, колеџ ранец, училишниот ранец, старечки училиште торба, работа ранец за учител, доктор, bookbag чанта за жените, weekender ранец итн. ✅【Ранец за Жените】 : Овој ранец за жените се смета сè, се носат на врвот смета како модерна чанта, или да ја користите како ранец за да ја подобрите функционалноста и да се направи вашето патување и патни повеќе погодно. ✅【ТРАЈНИ & водоотпорен МАТЕРИЈАЛ】 : ранец за жените се направени од издржлив животната средина-пријателски најлон ткаенина со нова функција на вода-отпорни, кој гарантира вашиот лаптоп и документи остане суво време слаб дожд или од случајна вода spills.На минималистички моден стил е многу погодна за на училиште, патување, бизнис, секојдневна употреба и активности на отворено.Дршката совршено се совпаѓа со стилски дизајн.подароци за мажи подароци за жените подароци за него најдобриот подарок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди