• Обновено
OIWAS Лаптоп Ранец 17 Инчи За Мажите Бизнис 17.3 Инчен Bagpack Жените Патување Daypack Големи Колеџ Училиште Bookbag Тинејџери (Сив)

OIWAS Лаптоп Ранец 17 Инчи За Мажите Бизнис 17.3 Инчен Bagpack Жените Патување Daypack Големи Колеџ Училиште

Rating 
DEN 815.76

Залиха
Во магацинот.

S-тип на рамо ремени договор со ергономски дизајн,удобно широк дише мрежа рамо ремени со обилен сунѓерот подлога помогне во олеснување на стресот од рамото. 【Мулти Прегради Бизнис Торба】OIWAS уникатен 3 X партиција дизајн : на работа,забава,станбена површина.Можете да го носат како чисто ранец за работа или училиште, тоа е, исто така, совршен за патување и активности на отворено,бизнис ранец е-мора да има daypack за вашиот everydays треба.OIWAS уникатен 3 X партиција дизајн : на работа,забава,станбена површина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди