• Обновено
OIWAS Лаптоп Ранец 17 Инчи За Мажите Бизнис 17.3 Инчен Bagpack Жените Патување Daypack Големи Колеџ Училиште Bookbag Тинејџери(Црна)

OIWAS Лаптоп Ранец 17 Инчи За Мажите Бизнис 17.3 Инчен Bagpack Жените Патување Daypack Големи Колеџ Училиште

Rating 
DEN 791.76

Залиха
Во магацинот.

OIWAS уникатен 3 X партиција дизајн : на работа,забава,станбена површина.OIWAS лаптоп ранец е мултифункционален ранец погодна за многу наврати. 【Се намали Товарот Училиште Bookbag】S-тип на рамо ремени договор со ергономски дизајн,исто така, задниот панел е моделирана и vented да се обезбеди циркулацијата на воздух за да бидете кул и удобно, дури и за долго време.9 инчи,оваа 23 L лаптоп ранец може да се одржи до 17.3 инчен лаптоп,и да ги задоволат вашите дневно вежбање на отворен потреби.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Добро изградена на квалитетни компоненти,избрани супериорен полиестер материјал,неговата водоотпорен и солза отвратителен направи тоа трајни дури и за време.Прилагодливи рамо ремени и очила виси се погодни за употреба кога се носи тоа.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.Simplely операција,уживаат во слушање музика,играње игри,читање е-книга или да пребарувате веб-страница кога отворено. 【Голем Капацитет Лаптоп Ранец】OIWAS 17 инчен лаптоп ранец големина на : 12.Можете да го носат како чисто ранец за работа или училиште, тоа е, исто така, совршен за патување и активности на отворено,бизнис ранец е-мора да има daypack за вашиот everydays треба.Simplely операција,уживаат во слушање музика,играње игри,читање е-книга или да пребарувате веб-страница кога отворено. 【Мулти Прегради Бизнис Торба】OIWAS уникатен 3 X партиција дизајн : на работа,забава,станбена површина.Изградена во USB-порта,без моќ банка,се чувствуваат слободни да го користите телефонот кога отворено,нема да се соочи со ниска моќност ситуација.Можете да го носат како чисто ранец за работа или училиште, тоа е, исто така, совршен за патување и активности на отворено,бизнис ранец е-мора да има daypack за вашиот секојдневен е потребно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди