• Обновено
Голем Ручек Торба, 17 Инчен Лаптоп Ранец Изолирани Кулер Ручек Кутија Ранец со USB Порта за Жените и Мажите,Отпорен на Вода Течење-доказ Компјутер Колеџ Bookbag за на Учил

Голем Ручек Торба, 17 Инчен Лаптоп Ранец Изолирани Кулер Ручек Кутија Ранец со USB Порта за Жените и Мажите,Отпорен

Rating 
DEN 1439.76

Залиха
Во магацинот.

Димензија на ладилникот оддел : 13.6 инчен не само што ги држи на храна и топло, но, исто така, го задржува ладни пијалоци за околу 2-4 часа .Два странични џебови на овој колеџ училиштето ручек bookbag да се одржи чадори и шишиња со вода, адвокатско ручек кутија, торба е водоотпорен материјал штити работа&училиште резерви во оваа торба за лаптоп од добивање влажни.6 Инчен лаптоп, како и 15 Инчен,14 Инчен, 13 Инчен computerand и ipad.Чувајте ги на ладно или топло за 2-4 часа.Издржливи патент на овој колеџ ранец се обезбеди непречено користење, Набитост , продолжената употреба на ручек кеси.TOTE ДИЗАЈН и ЛАПТОП ОДДЕЛ : Плажа туристички ранец ручек торба на еден посебен лаптоп оддел се одржи 15.Училишен ранец, најдобриот подарок за назад на училиште ученик,колеџ средно училиште студентски ранец за момчиња,тинејџерите.Висок квалитет на изолација слој на ручек кутија за замрзнување чува храната свежа и пријатна во овој колеџ училиште bookbag, што го прави лесен за чистење и чување на храна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди