• Обновено
Лаптоп Ранец за Жените, Надградба на Стилски Колеџ Училиште Патување Секојдневен Daypack Bookbag,Durble Работа Шопинг Мала Торба мала Тежина За Жени, Мажи, Девојки и Момчиња ?

Лаптоп Ранец за Жените, Надградба на Стилски Колеџ Училиште Патување Секојдневен Daypack Bookbag,Durble Работа

Rating 
DEN 455.52

Залиха
Во магацинот.

Дршката совршено се совпаѓа со стилски дизајн. ✅【Ранец за Жените】 : Овој ранец за жените се смета сè, се носат на врвот смета како модерна чанта, или да ја користите како ранец за да ја подобрите функционалноста и да се направи вашето патување и патни повеќе погодно. ✅【Практично и удобно】 : овој ранец за жени со висок квалитет на задебелена материјали и патентите се обезбеди одлични визуелни ефекти и употреба.подароци за мажи подароци за жените подароци за него најдобриот подарок.Совршена како туристички ранец, торба за лаптоп, патување bookbag, лаптоп ранец, колеџ ранец, училишниот ранец, старечки училиште торба, работа ранец за учител, доктор, bookbag чанта за жените, weekender ранец итн.6 инчен и под) лаптоп, таблет.На минималистички моден стил е многу погодна за на училиште, патување, бизнис, секојдневна употреба и активности на отворено. 100% Најлон Прицврстување : Патент Daypack Ранци. ✅【ТРАЈНИ & водоотпорен МАТЕРИЈАЛ】 : ранец за жените се направени од издржлив животната средина-пријателски најлон ткаенина со нова функција на вода-отпорни, кој гарантира вашиот лаптоп и документи остане суво време слаб дожд или од случајна вода spills.На zippered пред џеб и два странични џебови може да се одржи некои мали, но најчесто користени предмети, што ќе ви овозможи да се лесно пристапни gadgets, како што се копчиња, додека одржувањето на нивната организација и достапност.✅【КАПАЦИТЕТ & HIGHLIGHT】 : Надворешни Димензии : 16 инчен x 13" x 6" Капацитет : 28 L, Објект Тежина : 1.На лесни жени бизнис патување ранец за жени со добро поместена лаптоп ракав во главната преграда, нуди безбедна и shockproof простор за вашиот 15.На ергономски дизајн, прилагодлив рамо влошки и цврсти рачки ви обезбеди со долга и удобно носејќи искуство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди