• Обновено
Лаптоп Ранец Жените Мода се Менуваат Работа Компјутер Ранец 15.6 Инчен Колеџ Средно Училиште Секојдневен Daypacks Патна Торба за Лаптоп Компјутер Бизнис Ранец за Тинејџ

Лаптоп Ранец Жените Мода се Менуваат Работа Компјутер Ранец 15.6 Инчен Колеџ Средно Училиште Секојдневен Daypacks

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

3 пространа главниот мулти прегради со многу скриени џебови може да се приспособат на многу животни како колеџ материјали, патна опрема, облека, канцелариски материјал, лаптоп.Нека го донесат вашиот љубовен и ја придружува нејзината секое патување, без разлика на крај на светот.Совршен за викенд getaways, шопинг, канцелариска работа, бизнис патување и други активности на отворено.Тоа може да се користи како ранец чанта ,колеџ ранци ,работа кеси ,училишниот ранец,компјутерски торби .Лесен и удобен, едноставен и елегантен, на назад безбедно анти-кражба патент торба продавници за мобилни телефони, паричници, копчињата и другите предмети, безбеден и лесен за употреба.Компјутерот ранец направен од висок квалитет на полиестер ткаенини shockproof со висока густина најлон надеж за подобро солза и отпорни на вода .МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН &ПОГОДНО :Прилагодливи поместена широк рамо, рака, порака на вашиот притисок на грбот и рамото.Исто така, тоа е совршен ученикот ранец за жени, мажи, тинејџери, момчиња и девојки.Имаме за цел да обезбеди задоволителни решенија.6 Инчен Лаптоп, како и 15 Инчен,14 Инчен и 13-Инчен Лаптоп.Џебовите на страна за шише за вода и компактен чадор направи вашите елементи на организиран и полесно да се најде.Пријателство подароци, Дипломирањето, подароци, Роденденски подароци, Технолошки Подароци, Електроника подароци, Наставник подароци, Уникатни подароци, Кул подароци.Врвот се справи ви овозможува да го носат на вашиот лактот (НЕ РАМО) како tote.Добро поврзана багаж појас е доста удобен за вас да го поправи ранец на количка на вашиот багаж/куфер, правење на вашиот пат поудобно каде и да одите.Училиште Подароци, Колеџ Подароци, Ќерка подароци, Подароци за тинејџерите, Тинејџерскиот момче подарок, Тинејџерка подароци, Велигденски подароци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди